Czym nagrywać gry

0
921
czym nagrywać gry

Należy zdawać sobie sprawę, że bardzo duża liczba graczy nie tylko i wyłącznie cieszy się wirtualną rozrywką, ale także jest zainteresowana zaprezentowaniem innym tytułów, które są godne uwagi. Oczywiście zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie, jak dokładnie wygląda dana pozycja w praktyce. Czym nagrywać gry?

Action

Action jest nie tylko bardzo sprawdzonym przez użytkowników, ale również funkcjonalnym programem przeznaczonym do nagrywania wideo z gier, a także pulpitu. Program od lat cieszy się ogromną popularnością. Należy również zaznaczyć, że program wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów zarówno bardzo wysoką jakością, jak i płynnością nagrań w rozdzielczości Ultra HD.

Warto podkreślić, że wspomniany program Action posiada bardzo dużą liczbę unikalnych funkcji. Pozwala także nagrywanie dźwięku nawet do kilku osobnych ścieżek audio. Należy zaznaczyć, że dzięki Action użytkownicy mogą konfigurować transmisję poprzez dodanie odpowiednich nakładek na strumieniowane wideo.

oprogramowanie

Oczywiście program wspomaga także technologię nagrywania kamer w rozdzielczości 4K, zachowana jest przy tym rozdzielczość, która jest bardzo zbliżona do oryginalnego obrazu. Program posiada także takie funkcje jak dodanie do nagrania obrazu z kamerki czy audio z mikrofonu. Nie można zapomnieć, że program jest systematycznie aktualizowany przez twórców. Ponadto wszystkie aktualizacje są bezpłatne dla użytkowników. Z kolei wsparcie techniczne można uzyskać w języku polskim.

Fraps

Fraps jest jednym z programów, który od lat cieszy się rosnącą popularnością wśród użytkowników prywatnych, którzy nagrywają filmiki tylko okazjonalnie czy profesjonalnych graczy, których kanały są śledzone przez miliony osób na całym świecie.

Koniecznie należy sobie uzmysłowić, że omawiany program służący do nagrywania gier jest całkowicie bezpłatny. Dostępna jest także jego wersja demonstracyjna, pozwalająca na nagranie klipu, który będzie miał maksymalnie 30 sekund długości. Warto również wspomnieć, że aplikacja nie ogranicza się tylko i wyłącznie do samego nagrywania. Może służyć także jako świetne narzędzie benchmarku, Mierzy bowiem zarówno wydajność działania komputera, jak i czas wyświetlania klatek na sekundę (FPS).

Użytkownik może również dzięki programowi wykonać zrzut ekranu. Osoby korzystające z tego programu nie muszą się zatem ograniczać tylko i wyłącznie do gier komputerowych. Możliwe jest też rejestrowanie różnego rodzaju filmików, programów czy animacji. Oczywiście Fraps może być także wykorzystywany jako program do nagrywania pulpitu.

oprogramowanie

Bandicam

Bardzo popularnym programem przeznaczonym do nagrywania gier, pulpitu i YouTube’a jest także Bandicam. Użytkownik dzięki temu programowi będzie miał możliwość nagrania dowolnego prostokąta ekranu, a także wykonania zrzutu ekranu. Koniecznie trzeba także zaznaczyć, że maksymalna rozdzielczość przechwytywania wynosi 2560 x 1600 pikseli. Bardzo istotne jest również, że zapisywany plik nie będzie miał praktycznie żadnego limitu jeżeli chodzi o wielkość.

Umożliwia to zatem na nagrywanie praktycznie non-stop tak długo, jak tylko będzie pozwalało miejsce na dysku. Aplikacja będzie obsługiwała nie tylko biblioteki DirectX, ale również OpenGL. Ponadto z jej poziomu bez żadnego problemu można przesyłać klipy bezpośrednio na konto w YouTube. Nie wszyscy wiedzą, że program tak samo jak Fraps nie jest darmowy. Można jednak bez żadnego problemu używać go z bardzo ograniczonym czasem nagrywania 10 minut na jeden klip. Dodatkowo w wersji demonstracyjnej praktycznie na każdym nagranym filmiku będzie znajdował się znak wodny.

oCam

oCan jest bardzo prostym w obsłudze programem przeznaczonym do nagrywania pulpitu. Umożliwia również na wykonanie zrzutów ekranu. Program jest także w stanie samodzielnie dobierać zdecydowanie najlepsze kodeki z systemu przez dopasowanie ich w taki sposób, że nagrania będą miały najwyższą możliwą jakość. Należy zdawać sobie sprawę, że użytkownik może osobiście wybrać ustawienia zarówno wideo, jak i audio.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/pogodnatwarz.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here